Ana Sayfa » » Terraria Türkçe Yama indir

Terraria Türkçe Yama indir

Yazar Serkan Farik on 18 Temmuz 2013 Perşembe | 08:31

Terraria  Türkçe Yama

Tüm dünyasını yıkarak yerine kendinizinkini inşa ettiğiniz Terraria, açık dünyaya sahip oyun arayanlar ve oynanabilirliğe önem verenler için en uygun oyunlardan biri.
Eski 2D platform oyunlarının görüntüleri ile popüler Minecraft'ın oynanışını birleştirerek kendine bağımlı hale getiren pek çok özelliği bulunuyor. Multiplayer desteği sayesinde diğer oyuncuları kendi dünyanıza davet edebilir ve yerin altındaki maceralara birlikte yelken açabilirsiniz.
Topladığınız yeni ham maddeler ile yeni eşyalar üretebilir ve daha da derinlere inerek gizemli düşmanlarla savaşabilirsiniz. Bulutlara ve lavlara doğru istediğiniz kadar ilerleyebileceğiniz ve karakterinizi güçlendirerek uçsuz bucaksız bir dünyada özgürce oynayacağınız Terraria'nın sınırsız bir oyun süresi bulunuyor.
indireceğiniz Terraria türkçe yama dil eklentisi ile Terraria oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Terraria TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Terraria Türkçe Yama Kurulumu
Yama, oyunun 1.1.2 sürümüyle uyumludur. Steam dışı sürümlerde çalışmayabilir. Yamayı kurmaya başlamadan önce Terraria oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Terraria oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. 
  1. Terraria Game Launcher isimli uygulamayı kurun.
  2. Translation Mod Installer isimli uygulamayı çalıştırın.
  3. Turkish.ini dosyasını Belgelerim\Oyunlarım\Terraria\Languages klasörüne atın.
  4. Steam'den oyunu çalıştırın ve ekrana gelen listeden Translation Mod yazan seçeneği seçin.
  5. (Opsiyonel) Eğer oyun açılışta Türkçe olmadıysa, Settings > Language'den Turkish seçeneğini seçin.
    İmages0 yorum:

Yorum Gönder

 
Ana Sayfa | Reklam Ver |İletişim
Copyright © 2013. Hemen Full İndir - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..